
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 9 TripleShot
- В наличии
- Код: 000-14407-001
35 360 ₴
- +380 (56) 956-80-64
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 9 TripleShot 000-14407-001
Неймовірно простий у використанні GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK2 9 з датчиком TripleShot пропонує зрозуміле користувачеві меню, швидкий доступ до ключових функцій та автоматичне налаштування сонара. Маючи потужну продуктивність від Lowrance, HOOK2 9 оснащений сонаром 3-в-1 TripleShot з широким кутом огляду, потужним сонаром CHIRP, технологіями SideScan і DownScan Imaging. Просто включіть ваш ехолот і насолоджуйтесь риболовлею - це ніколи не було так просто.

Ехолот HOOK2 9 TripleShot дозволяє приємно проводити час на воді без необхідності витрачати час на налаштування. Все тому, що серія HOOK2 має дуже просте меню, забезпечує миттєвий доступ до головних функцій і автоматично налаштовує сонар в залежності від умов риболовлі. Ви можете повністю зосередитись на риболовлі, а все інше ехолот HOOK2 з сонаром 3-в-1 TripleShot зробить за вас сам.

Досліджуйте більше підводного простору та структур, в яких знаходиться риба за менший час з сонаром TripleShot 3-в-1, який володіє широким кутом, високопродуктивним сонаром CHIRP і технологіями SideScan і DownScan Imaging. Серія HOOK2 забезпечує в два рази більший діапазон охоплення, у порівнянні з більшістю ехолотів на ринку. З легкістю повертайтесь до улюблених місць риболовлі і знаходьте нові перспективні локації завдяки навігаційним функціям.

Особливості
- 9-дюймовий дисплей SolarMAX
- Автоматичне налаштування сонара
- Подвійний діапазон охоплення у порівнянні зі стандартним сонаром забезпечує неймовірно легкий пошук риби
- Дуже прості у використанні меню
- Оптимізована клавіатура з доступом до ключових функцій одним дотиком
- Сонар Lowrance Tripleshot 3-в-1 оснащений високопродуктивним сонаром CHIRP, технологіями SideScan і DownScan Imaging
- Підтримка карт C-MAP®, Navionics® тощо. >
- Попередньо завантажена базова карта світу
- Можливість встановлення на передню панель або на швидкоз'ємне кріплення
- Слот для карт пам'яті microSD
- Ехолот HOOK2-9 TripleShot
- Кутові кліпси
- Кріплення для ехолота ("роги" та закрутки)
- Датчик TripleShot Skimmer
- Кріплення для датчика
- Кабель живлення для ехолота
- Запобіжник
- Інструкція
>
Комплектація
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lowrance |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Эхолот |
| Додаткова інформація | |
| NMEA ВХІД/ВИХІД | N/A |
| БАЗОВА МАПА | Да |
| ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ВОДИ | Да |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IPX7 з зачиненим слотом microSD |
| ДІАПАЗОН НАПРУГИ | 10.4 — 17 В пост. тока |
| ЗАПИС ТРАЄКТОРІЇ | 100 треків, до 10 000 точок/трек |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО ГЛИБИНУ | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО МІЛИНУ | Да |
| МАКСИМАЛЬНА ГЛИБИНА | 152 м. (200 кГц) — 91 м. (455/800 кГц) |
| МАРШРУТИ | 100 |
| МАРШРУТНІ ТОЧКИ \ ВИБРАНЕ \ МІСЦЯ | 3000 |
| МЕДІА ПОРТ | 1 слот microSD |
| ПІДСВІЧУВАННЯ ДИСПЛЕЯ | Да |
| ПІДТРИМКА КАРТОГРАФІЇ | Navionics, С-Map |
| ПОТУЖНІСТЬ | Max 500 Вт RMS |
| РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ | 800 x 480 |
| РОЗМІРИ | 27.7 x 16.2 x 11.17 |
| ТИП ВИПРОМІНЮВАЧА | TripleShot Skimmer® |
| ТИП ПРИЙМАЧА / АНТЕНА | Високоточна GPS-антена |
| Пользовательские характеристики | |
| артікул | 000-14407-001 |
| гарантія | 2 роки |
| Дисплей | діагональ 9" (22,8 см.) SolarMax |
| Частота | 200 кГц/Chirp — Broadband Sonar, 455/800 кГц DownScan, SideScan |
- Цена: 35 360 ₴


