
GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK2 5 TripleShot
- В наявності
- Код: 000-14019-001
31 160 ₴
- +380 (56) 956-80-64
GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK2 5 TripleShot 000-14403-001
Дуже простий у використанні, бюджетний GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK2 5 з датчиком TripleShot пропонує зрозуміле меню користувачеві, швидкий доступ до ключових функцій та автоматичне налаштування сонара.

Маючи потужну продуктивність від Lowrance, HOOK2 5 обладнань сонаром 3-в-1 TripleShot з широким кутом огляду, потужним сонаром CHIRP, технологіями SideScan і DownScan Imaging. Просто включіть ваш ехолот і насолоджуйтесь риболовлею - це ніколи не було так просто.
Ехолот HOOK2 5 TripleShot дозволяє приємно проводити час на води без необхідності витрачати час на налаштування. Все тому, що серія HOOK2 має дуже просте меню, забезпечує миттєвий доступ до головних функцій і автоматично налаштовує сонар в залежності від умов риболовлі. Ви можете повністю зосередитись на риболовлі, а все інше ехолот HOOK2 з сонаром 3-в-1 TripleShot зробить за вас сам.

Досліджуйте більше підводного простору та структур, в яких знаходиться риба за менший час з сонаром TripleShot 3-в-1, який володіє широким кутом, високопродуктивним сонаром CHIRP і технологіями SideScan та DownScan Imaging. Серія HOOK2 забезпечує в два рази більший діапазон охоплення, у порівнянні з більшістю ехолотів на ринку. З легкістю повертайтесь до улюблених місць риболовлі і знаходьте нові перспективні локації завдяки навігаційним функціям.

Особливості
- Високоякісний, яскравий 5-дюймовий дисплей SolarMAX
- Автоматичне налаштування сонара
- Подвійний діапазон охоплення у порівнянні зі стандартним сонаром забезпечує неймовірно легкий пошук риби
- Дуже прості у використанні меню
- Оптимізована клавіатура з доступом до ключових функцій одним дотиком
- Сонар Lowrance Tripleshot 3-в-1 обладнань високопродуктивним сонаром CHIRP, технологіями SideScan і DownScan Imaging
- Підтримка карт C-MAP®, Navionics® тощо
- Можливість встановлення на передню панель або на швидкоз'ультрамалооб'ємне кріплення
- Слот для карт пам'яті microSD
Комплектація
- Ехолот HOOK2-5 TripleShot
- Кріплення для ехолота
- Датчик TripleShot Skimmer
- Кріплення для датчика
- Кабель живлення для ехолота
- Запобіжник
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | США |
| Тип | Ехолот |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | діагональ 5" (12,7 див.) SolarMax |
| Частота | 200 кГц/Chirp — Broadband Sonar, 455/800 кГц DownScan, SideScan |
| артікул | 000-14403-001 |
| гарантія | 2 рокі |
| Додаткова інформація | |
| ПІДСВІЧУВАННЯ ДИСПЛЕЯ | Так |
| ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ВОДИ | Так |
| РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ | 800 x 480 |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО ГЛИБИНУ | Так |
| ТИП ВИПРОМІНЮВАЧА | TripleShot Skimmer® |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IPX7 |
| ПОТУЖНІСТЬ | Max 500 Вт RMS |
| МАКСИМАЛЬНА ГЛИБИНА | 152 м. (200 кГц) — 91 м. (455/800 кГц) |
| ДІАПАЗОН НАПРУГИ | 10.4 — 17 В пост. струму |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО МІЛИНУ | Так |
| РОЗМІРИ | 18.57 x 10.98 x 8.61 |
| МАРШРУТИ | 100 |
| МАРШРУТНІ ТОЧКИ \ ВИБРАНЕ \ МІСЦЯ | 3000 |
| ТИП ПРИЙМАЧА / АНТЕНА | Високоточна внутрішня GPS-антена WAAS + EGNOS + MSAS |
| ЗАПИС ТРАЄКТОРІЇ | 100 треків, до 10 000 точок/трек |
| БАЗОВА МАПА | Так |
| ПІДТРИМКА КАРТОГРАФІЇ | Navionics, З-Map |
| NMEA ВХІД/ВИХІД | N/A |
| МЕДІА ПОРТ | 1 слот microSD |
- Ціна: 31 160 ₴


