
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 7 SplitShot
- В наличии
- Код: 000-14023-001
33 800 ₴
- +380 (56) 956-80-64
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 7 SplitShot 000-14023-001
Неймовірно простий у використанні GPS-навігатор з датчиком ехолота HOOK2 7 з датчиком SplitShot пропонує зрозуміле користувачеві меню, швидкий доступ до ключових функцій та автоматичне налаштування сонара.
Маючи потужну продуктивність від Lowrance, HOOK2 7 оснащений датчиком 2-в-1 SplitShot з широким кутом огляду, потужним сонаром CHIRP і технологією DownScan Imaging. Просто включіть ваш ехолот і насолоджуйтесь риболовлею - це ніколи не було так просто.

Ехолот HOOK2 7 SplitShot дозволяє приємно проводити час на воді без необхідності витрачати час на налаштування. Все тому, що серія HOOK2 має дуже просте меню, забезпечує миттєвий доступ до головних функцій і автоматично налаштовує сонар в залежності від умов риболовлі. Ви можете повністю зосередитись на риболовлі, а все інше ехолот HOOK2 зробить за вас сам.
Досліджуйте більше підводного простору та структур, в яких знаходиться риба за менший час з сонаром SplitShot 2-в-1, який володіє більш широким кутом, високопродуктивним сонаром CHIRP і технологією DownScan Imaging (нижнє сканування). Серія HOOK2 забезпечує в два рази більший діапазон охоплення, у порівнянні з більшістю ехолотів на ринку. З легкістю повертайтесь до улюблених місць риболовлі і знаходьте нові перспективні локації завдяки навігаційним функціям.

Особливості
- 7-дюймовий дисплей SolarMAX
- Автоматичне налаштування сонара
- Подвійний діапазон охоплення у порівнянні зі стандартним сонаром забезпечує неймовірно легкий пошук риби
- Дуже прості у використанні меню
- Оптимізована клавіатура з доступом до ключових функцій одним дотиком
- Сонар Lowrance SplitShot 2-в-1 оснащений високопродуктивним сонаром CHIRP і технологією DownScan Imaging
- Підтримка карт C-MAP®, Navionics® тощо.
- Попередньо завантажена базова карта світу
- Можливість встановлення на передню панель або на швидкоз'ємне кріплення
- Слот для карт пам'яті microSD
Комплектація
- Ехолот HOOK2-7 SplitShot
- Кутовы кліпси
- Кріплення для ехолота ("роги" та закрутки)
- Датчик TripleShot Skimmer
- Кріплення для датчика
- Кабель живлення для ехолота
- Запобіжник
- Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lowrance |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Тип | Эхолот |
| Додаткова інформація | |
| NMEA ВХІД/ВИХІД | Нет |
| БАЗОВА МАПА | Да |
| ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ВОДИ | Да |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IPX7 |
| ДІАПАЗОН НАПРУГИ | 10.4 — 17 В пост. тока |
| ЗАПИС ТРАЄКТОРІЇ | 100 треків, до 10 000 точок/трек |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО ГЛИБИНУ | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО МІЛИНУ | Да |
| МАКСИМАЛЬНА ГЛИБИНА | 152 м. (200 кГц) — 91 м. (455/800 кГц) |
| МАРШРУТИ | 100 |
| МАРШРУТНІ ТОЧКИ \ ВИБРАНЕ \ МІСЦЯ | 3000 шляхових точок, 100 маршрутів, 100 треків |
| МЕДІА ПОРТ | 1 слот microSD |
| ПІДТРИМКА КАРТОГРАФІЇ | Navionics, С-Map |
| ПОТУЖНІСТЬ | Max 500 Вт RMS |
| РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ | 800 x 480 |
| РОЗМІРИ | 23.6 x 16.4 x 8.4 |
| ТИП ВИПРОМІНЮВАЧА | TripleShot Skimmer® |
| ТИП ПРИЙМАЧА / АНТЕНА | Високоточна внутрішня GPS-антена WAAS + EGNOS + MSAS |
| Пользовательские характеристики | |
| артикул | 000-14023-001 |
| гарантія | 2 роки |
| Дисплей | діагональ 7" (17,8 см.) SolarMax |
| Частота | 200 кГц — Broadband Sonar / 455/800 кГц DownScan Imaging |
- Цена: 33 800 ₴

