
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 5x SplitShot
- В наличии
- Код: 000-14016-001
10 320 ₴
- +380 (56) 956-80-64
GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance
Надзвичайно простий у використанні GPS-навігатор з датчиком ехолота Lowrance HOOK2 5x SplitShot з простим і точним GPS-навігатором, а також датчиком SplitShot пропонує зрозуміле користувачеві меню, швидкий доступ до ключових функцій та автоматичне налаштування сонара.

Маючи потужну продуктивність від Lowrance, HOOK2 5x оснащений датчиком 2-в-1 SplitShot з широким кутом огляду, сонаром Broadband і технологією Downscan Imaging. Просто включіть ваш ехолот і насолоджуйтесь риболовлею - це ніколи не було так просто.
Ехолот HOOK2 5x SplitShot дозволяє приємно проводити час на воді без необхідності витрачати час на налаштування. Все тому, що серія HOOK2 має дуже просте меню, забезпечує миттєвий доступ до головних функцій і автоматично налаштовує сонар в залежності від умов риболовлі.

Ви можете повністю зосередитись на риболовлі, а все інше ехолот HOOK2 зробить за вас сам. Досліджуйте більше підводного простору та структур, в яких знаходиться риба за менший час з датчиком SplitShot 2-в-1, який доповнюється ширококутним сонаром Broadband і технологією DownScan Imaging, яка забезпечує фотографічну якість зображення дна та об'єктів під лодкою. Серія HOOK2 забезпечує в два рази більший діапазон охоплення, у порівнянні з більшістю ехолотів на ринку. З легкістю повертайтесь до улюблених місць риболовлі і знаходьте нові перспективні локації завдяки простому та високочутливому GPS-навігатору.
Особливості
- Високоякісний, яскравий 5-дюймовий дисплей SolarMAX
- Автоматичне налаштування сонара
- Подвійний діапазон охоплення у порівнянні зі стандартним сонаром забезпечує неймовірно легкий пошук риби
- Дуже прості у використанні меню
- Оптимізована клавіатура з доступом до ключових функцій одним дотиком
- Сонар Lowrance SplitShot 2-в-1 з ширококутним сонаром Broadband і технологією DownScan Imaging
- Простий і точний GPS-навігатор
- Можливість встановлення на передню панель або на швидкоз'ємне кріплення
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lowrance |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | США |
| Тип | Эхолот |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | діагональ 5" (12,7 см.) SolarMax |
| Частота | 200 кГц — Broadband Sonar / 455/800 кГц DownScan Imaging |
| артікул | 000-14016-001 |
| гарантія | 2 роки |
| Додаткова інформація | |
| РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ | 800 x 480 |
| ПІДСВІЧУВАННЯ ДИСПЛЕЯ | Да |
| ТИП ВИПРОМІНЮВАЧА | SplitShot Skimmer® |
| ПОТУЖНІСТЬ | Max 500 Вт RMS |
| МАКСИМАЛЬНА ГЛИБИНА | 152 м. (200 кГц) — 91 м. (455/800 кГц) |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО ГЛИБИНУ | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛІЗАЦІЯ ПРО МІЛИНУ | Да |
| ВІДОБРАЖЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ВОДИ | Да |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IPX7 |
| ДІАПАЗОН НАПРУГИ | 10 — 17 В пост. тока |
| МАРШРУТИ | 6 (макс. 150 точок на маршруті) |
| МАРШРУТНІ ТОЧКИ \ ВИБРАНЕ \ МІСЦЯ | 1000 |
| ТИП ПРИЙМАЧА / АНТЕНА | Високоточна внутрішня GPS-антена WAAS + EGNOS + MSAS |
| ЗАПИС ТРАЄКТОРІЇ | 7 треків, до 2900 точок/трек |
| БАЗОВА МАПА | Нет |
| ПІДТРИМКА КАРТОГРАФІЇ | Нет |
| NMEA ВХІД/ВИХІД | Нет |
| МЕДІА ПОРТ | Нет |
| РОЗМІРИ | 18.57 x 10.98 x 8.61 |
- Цена: 10 320 ₴

