
Радар Lowrance Broadband 3G Radar
- В наявності
- Код: 000-10435-001
80 000 ₴
- +380 (56) 956-80-64
Радар Lowrance Broadband 3G Radar
Високопродуктивний широкосмуговий радар Lowrance Broadband 3G Radar дозволяє охопити ще більше цілей, забезпечуючи 100% чіткість зображення. Характерною особливістю пристрою є надзвичайно низький (майже нульовий) рівень радіаційного випромінювання.

На 30% більше охоплення
Інноваційний радар BR 3G забезпечує неперевершене виявлення і поділ цілей не тільки на далеких, але і на ближніх дистаціях (до 6.5 футів / 2 м), чим не можуть похвалитися звичайні радіолокатори.
Чудове виявлення і поділ цілей
Lowrance Broadband Radar™ забезпечує безпрецедентну якість визначення цілей на відстанях до 1/32 морських миль (до 56м). Пришвартовані судна, фарватерні буї, доки та інші важливі цілі відображаються у високоій роздільній здатності з відмінним поділом, забезпечуючи безпеку і впевненість навігації на ближніх відстанях та у вузьких місцях каналів. Технологія Broadband Radar ™ відрізняється від принципу роботи класичних радарів - пристрій не виробляє короткі імпульси високої частоти, завдяки чому вилучаються мертві зони в безпосередній близькості від човна, які часто стають причиною зіткнення. При цьому на дисплей пристрою виводяться високодеталізовані зображення навколишнього простору аж до 1/32 морських миль.

Високий рівень безпеки і широкі можливості монтажу
Рівень радіаційного випромінювання Lowrance Broadband Radar становить всього 1/10000 потужності звичайних радіолокаторів. Пристрій випромінює в п'ять разів менше енергії, ніж мобільний телефон середнього класу. Це дозволяє безпечно встановлювати Broadband 3G Radar в будь-яких місцях на човні. Завдяки низькому енергоспоживанню, радар Broadband 3G ставши першим і єдиним морським радаром, який ідеально підходить для невеликих катерів з обмеженою потужністю, накшталт вітрильних яхт, риболовецьких суден та ін.

Завжди готовий до експлуатаціі
Вам більше не доведеться чекати декілька хвилин, поки пристрій розігріється. У Broadband 3G Radar використовується повністю напівпровідникова технологія, що, поряд з інноваційною функцією швидкого включення InstantOn, дозволяє запускати пристрій за лічені секунди. Цей радар дозволить вам впевнено йти в темряві, в тумані або інших умовах поганої видимості. Радар Broadband 3G Radar ідеальний для катерів малого і середнього розміру, для яких важливо економити енергію, особливо під час якірних стоянок.
Особливості
- Зображення кришталевої чіткості
- Нульове радіаційне випромінювання
- Функція швидкого включення InstantOn
- Низький рівень споживання енергії
- Простий і безпечний монтаж в будь-якому місці на судні
- Неперевершене виявлення цілей на ближніх дистанціях
- Відстежування до 10 цілей MARPA одночасно
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lowrance |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| артікул | 000-10435-001 |
| гарантія | 2 рокі |
| Частота | X-band - 9.3 - 9.4 Гц |
| Додаткова інформація | |
| ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ПЕРЕДАВАЧА | 165mW |
| ДІАМЕТР | 488 мм |
| КРІПЛЕННЯ | Болти 4x30xM8 – 304 нержавіюча сталь |
| МІНІМАЛЬНА ДАЛЬНІСТЬ | 1/32 морських миль (біля 52 м) |
| МАКСИМАЛЬНА ДАЛЬНІСТЬ | 24 морських миль |
| ОПІР ВІТРУ | 51 м/с (max 100 вузлів) |
| ПЕРІОД ІНІЦІАЛІЗАЦІЇ | 16 сек. |
| ПРОТОКОЛ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ | Ethernet |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | від -25° до +55°C |
| РОЗМІРИ | Висота: 280 мм |
| ШВИДКІСТЬ ОБЕРТАННЯ АНТЕНИ | 24/36 про./хв +/- 10% |
| ШИРИНА ВИПРОМІНЮВАННЯ ПО ВЕРТИКАЛІ | 25°+/-20% |
| ШИРИНА ВИПРОМІНЮВАННЯ ПО ГОРИЗОНТАЛІ | 5.2°+/-10% |
- Ціна: 80 000 ₴



