
Роликовый велотренажер Tacx Galaxia Rollers
- В наличии
- Код: T1100
13 817 ₴
- +380 (56) 956-80-64
Тренуйтесь у закритих приміщеннях з роликовим велотренажером Tacx® Galaxia. Завдяки спеціальній запатентованій системі він згладжує прискорення у передньому та задньому напрямках, дозволяючи вам інтенсивно тренуватись одночасно зберігаючи стійке положення.

Запатентована система розгойдування роликів
Велотренажер Tacx Galaxia Rollers має спеціальну систему, яка дозволяє роликам розгойдуватись вперед і назад. Коли ви розганяєтесь, змінюєте темп або встаєте на педалі, система згладжує різкі рухи, дозволяючи вам зберегти стійке положення.
Будьте у безпеці
Для більш стабільної поїздки, ролики мають конусну форму, завдяки чому вони забезпечують надійне положення посередині ролика.

Зручне зберігання
Не хвилюйтесь, якщо у кімнаті мало вільного місця. Тренажер Tacx Galaxia легко складається, займає дуже мало місця та підходить для велосипедів різних розмірів.
Комплектація
- Велотренажер Tacx Galaxia Rollers
Технічна інформація
Тип тренажера: Роликовий
Діаметр ролика: 100-110 мм (3,93-4,33 дюйма)
Сумісні велосипеди: Всі велосипеди з діаметром колеса від 26 до 29 дюймів
Максимальна площа, чку займає тренажер: (д x ш) 1350 x 500 мм (53 x 19,7 дюйма)
Висота: 135 мм (5,31 дюйма)
Розміри в складеному вигляді: 800 × 500 × 135 мм (31,5 × 19,7 × 5,31 дюйма)
Вага: 8,2 кг (18,1 фунта)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tacx |
| Страна производитель | Нидерланды |
| Вес | 8.2 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 135 см |
| Ширина | 50 см |
| Высота | 13.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Роликовый велотренажер |
| Цвет | Серо-голубой |
| Диаметр роликов | 100-110 мм |
| Размеры в сложенном состоянии | 800 x 500 x 135 мм |
- Цена: 13 817 ₴


