Інтерактивна дошка INTECH RD80A
Рекомендовано МОН України
Гарантія 5 років
Проводимо демонстрацію, установку, налагодження, безкоштовне навчання та майстер класи
Інтерактивна дошка INTECH RD80A на 10 користувачів.
Діагональ дошки: 80".
Розмір електронної дошки: 173х126 см.
Розмір робочої області: 167,5х117,5 см.
Розмір в коробці: 178х132,9 смх10 см
Співвідношення сторін: 4: 3.
Сигнал інтерфейсу: USB 2.0.
Довжина кабелю живлення: USB 6 м.
Швидкість курсора: 300 точ / сек.
Швидкість передачі: 12 м / с.
Роздільна здатність: 32768x32768
Точність читання: 0,1 мм.
Час реакції: 6 мс.
Кількість гарячих клавіш українською мовою -22 с кожного боку
Принцип роботи електронної дошки INTECH RD80A: інфрачервоні датчики.
Споживанні електроенергії: 70 mA (USB).
Робоча температура: -20 ° C ~ + 60 ° C.
Температура зберігання -30 ° C ~ + 85 ° C.
Робоча вологість: 10 ~ 90%.
Інтерактивна дошка INTECH RD80A є інфрачервоної дошкою прямій проекції. Вона працює як частина системи, в яку, крім неї, входять комп'ютер і проектор.
Переваги електронної дошки INTECH RD80A:
-
Висока зносостійкість;
-
Бездоганна точність і висока швидкість роботи;
-
Антібліковое покриття поверхні дошки;
-
Універсальність кріплення;
-
Можливість управління безпосередньо за допомогою пальців рук або інших непрозорих предметів;
Ексклюзивні функції програмного забезпечення.
Дошка має функціонал BYOD (Bring Your Own Device), що дозволяє учням і вчителю використовувати свої персональні пристрої (смартфони і планшетні ПК) під час роботи з дошкою. Є можливість безкоштовно зберігати, завантажувати та корисуватись, розробленними інтерактивними уроками, на хмарному сервісі Інтеч.
Є можливість працювати на програмному забезпеченні FlowWorks У комплект поставки входить: USB кабель 6м, СD диск з ПО під Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, Linux українською мовою - Intech Touch Board (що дозволяє створювати інтерактивні уроки), два маркера, одна указка, інструкція, монтажний комплект (гвинти , шурупи, дюбелі, кронштейни).
Розумний лоток для маркерів (опционально), дозволяє роспізнавати колір маркера автоматично.
Гарантія на поверхню 10 років
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Intech |
| Вид оборудования | Интерактивная доска |
| Цвет | Серый |
| Питание | USB |
| Способ установки | Настенный |
| Размеры | |
| Длина | 173 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Операционная система | Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, Linux |
| Робоча температура: | -20 ° C ~ + 60 ° C. |
| Розмір в коробці | 178х132,9 смх10 см |
| Кількість гарячих клавіш українською мовою | -22 с кожного боку |
| Робоча вологість | 10 ~ 90%. |
| Способо установки | настенный |
| У комплект поставки входить | USB кабель 6м, СD диск з ПО під Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, Linux |
| Розмір електронної дошки: | 173х126 см. |
| Швидкість курсора | 300 точ / сек. |
| Температура зберігання | -30 ° C ~ + 85 ° C. |
| Швидкість передачі | 12 м / с. |
| Розмір робочої області: | 167,5х117,5 см. |
| Споживанні електроенергії: | 70 mA (USB). |
| Роздільна здатність | 32768x32768 |
- Цена: 30 000 ₴

