
Тримач для кріплення камери до телевізора великого розміру LOGITECH TV MOUNT for MEETUP Camera XL - WW
- В наявності
- Код: L939-001656
9 399 ₴
- +380 (56) 956-80-64
ТРИМАЧ ДЛЯ КРІПЛЕННЯ КАМЕРИ MEETUP ДО ТЕЛЕВІЗОРА
Пристосування для кріплення конференц-камери MeetUp
НАДІЙНЕ КРІПЛЕННЯ КАМЕРИ LOGITECH MEETUP ДО ТЕЛЕВІЗОРА АБО МОНІТОРА
Тримач Logitech для кріплення камери MeetUp до телевізора фіксує конференц-камеру MeetUp над плоским екраном або під ним. Він сумісний з точками кріплення галузевого стандарту VESA, які використовуються в більшості телевізорів і моніторів.
ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ
КРІПЛЕННЯ НАД ЕКРАНАМИ АБО ПІД НИМИ
Уникальная конструкция держателя позволяет закрепить камеру MeetUp как над экраном, так и под ним. Вариант крепления камеры MeetUp под телевизором обычно более удобен для просмотра видео, но можно использовать и другой вариант.
ПОДХОДИТ ДЛЯ БОЛЬШИНСТВА ТЕЛЕВИЗОРОВ С ПЛОСКИМ ЭКРАНОМ
В большинстве телевизоров точки крепления располагаются сзади, что соответствует стандарту VESA. Держатель для крепления камеры MeetUp к телевизору имеет поворотную конструкцию и различные крепежные отверстия, поэтому его можно использовать почти со всеми устройствами с плоским экраном.
УНИВЕРСАЛЬНЫЙ РАЗМЕР
Это крепление — великолепный выбор для экранов разного размера: используйте обычный держатель для крепления к телевизору для экранов с диагональю до 1397 мм, а держатель для крепления к телевизору большого размера — для экранов с диагональю до 2286 мм.
-
РАЗМЕРЫ
Держатель для крепления к телевизору большого размера- Длина: 700 мм
- Ширина: 83 мм
- Толщина: 16 мм
- Вес: 825 г
-
ТРЕБОВАНИЯ К СИСТЕМЕ
Logitech MeetUp
-
ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Схема крепления: Стандарт VESA с чередующимися отверстиями 8 мм и 6 мм
-
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- Держатель для крепления к телевизору
- Кріпильна фурнітура
- Документація користувача
-
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ГАРАНТІЇ
Обмежена гарантія на обладнання строком на 2 роки
-
НОМЕР ЗА КАТАЛОГОМ
- Тримач для кріплення до телевізора великого розміру: 939-001656
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вид обладнання | Аксесуар для конференц-системи |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 825 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимоги до системи | Logitech MeetUp |
| Схема кріплення | Стандарт VESA чергуються з отворами 8 мм і 6 мм |
| Комплект постачання | Тримач для кріплення до телевізора; Кріпильна фурнітура; Документація користувача |
| Номер за каталогом | 939-001656 |
| Інформація про гарантії | Обмежена гарантія на обладнання строком на 2 роки |
- Ціна: 9 399 ₴





