
влевовправо
Динаміки Fusion MS-EL602B 6" 150Вт, чорні
- В наличии
- Код: 010-01502-00
3 960 ₴
+380 (73) 505-79-16
- +380 (56) 956-80-64
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Fusion MS-EL602 6"150Вт - це потужна, водостійка акустична система з двома смугами для установки урівень.
Не дивлячись на те, що динаміки FUSION MS-El602 cпроектовані з твиттерами, які мають профіль урівень та компактним кошиком у збірці, її монтажна глибина становить лише 41 мм (1-5 / 8"), що забезпечує просту та універсальну установку.
Водонепроникна конструкція наділяє динаміки здатністю витримувати вплив морського середовища і максимальну вихідну потужність 150 Вт.
Разом з лудженим дротом, монтажними прокладками і гвинтами з нержавіючої сталі, ці 6-дюймові динаміки готові до роботи одразу з коробки.
Комплетація
2 динаміки чорного кольору
Кабелі для встановлення
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fusion |
| Пользовательские характеристики | |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IP65 |
| Глибина монтажного зазору | 4.2 см |
| Діаметр монтажного зазору | 12.9 см |
| Матеріал конуса | Поліпропілен |
| Номінальний імпеданс | 4 Ома |
| ПОТУЖНІСТЬ | 150 Вт (пікова) |
| Розміри, ДxВxШ(см.) | 17.7 см (діаметр) x 6.2 см (глибина) |
| Частота (kHz) | 41Гц - 24кГц |
| Чутливість | 85 dB (1 Вт / 1 м) |
- Цена: 3 960 ₴


