
влевовправо
Морський 10" сабвуфер Fusion MS-SW10
- В наличии
- Код: MS-SW10
6 257 ₴
+380 (73) 505-79-16
- +380 (56) 956-80-64
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Морський 10-дюймовий сабвуфер Fusion MS-SW10 потужністю 400Вт
Додайте низьких частот та створіть об’ємне 3D звучання на човні, долучивши до своєї аудіо системи морський сабвуфер MS-SW10.
Сабвуфер MS-SW10 розроблений спеціально для морського середовища, володіє водозахистом та розроблений згідно зі стандартом True-Marine, що гарантує стійкість до найсуворіших умов моря, таких як довготривалий вплив УФ променів й соляного туману та забезпечує високу зносостійкість виробу.
Завдяки потужності 400 Вт сабвуфер MS-SW10 відтворює чистий, високоякісний бас. Встановіть пристрій разом з посилювачем Fusion, таким, наприклад, як MS-AM402 (рекомендується) для найкращого звучання та високої продуктивності акустичної системи на борту.
Особливості
Потужність 400 Вт
Сабвуфер 10 дюймів
Водонепроникний дизайн гарантує високу продуктивність в суворих морських умовах
Сумісний з аудіо системами Fusion
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IP65 |
| Глибина монтажного зазору | 11.5 см |
| Діаметр звукової котушки | 1.5" |
| Діаметр монтажного зазору | 22.2 см |
| Номінальний імпеданс | 4 Ома |
| ПОТУЖНІСТЬ | 400 Вт (пікова) |
| Розміри, ДxВxШ(см.) | 27 см (діаметр) x 14.8 см (глибина)) |
| Частота (kHz) | 30Гц - 2кГц |
| Чутливість | 88 dB (1 Вт / 1 м) |
- Цена: 6 257 ₴







