
влевовправо
Морські динаміки Fusion EL-F651B 6.5" 80 Вт, чорні
- В наличии
- Код: 010-02080-10
5 124 ₴
+380 (73) 505-79-16
- +380 (56) 956-80-64
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Морські динаміки Fusion EL-F651B, 6.5" 80 Вт, чорні, без підсвітки. Володіють захистом від води IP65. Компактний дизайн дозволяє встановити колонки навіть на тонкій стіні з обмеженою монтажною глибиною.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпечна відстань до компаса | 254 см |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IP65 |
| Глибина монтажного зазору | 4.3 см |
| Діаметр звукової котушки | 0.79″ |
| Діаметр монтажного зазору | 13 см |
| Матеріал конуса | Поліпропіленовий конус із тканинною обшивкою |
| Номінальний імпеданс | 4 Ома |
| ПОТУЖНІСТЬ | 20 Вт (RMS) / 80 Вт (пікова) |
| Рекомендована потужність підсилювача (RMS) | 20-40 Вт/Канал |
| Розміри, ДxВxШ(см.) | 17.6 см (діаметр) x 5.9 см (глибина) |
| Частота (kHz) | 45 Гц-16 кГц |
| Чутливість | 88 dB (1 Вт / 1 м) |
- Цена: 5 124 ₴






