
влевовправо
Морські сабвуфери Fusion XS-SL10SPGW 10" серії XS Sports, сірі/білі
- В наличии
- Код: 010-02198-20
11 675 ₴
+380 (73) 505-79-16
- +380 (56) 956-80-64
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продовжуючи встановлювати еталон для морських аудіо розваг, новий сабвуфер Fusion XS-SL10SPGW серії XS діагоналлю 10 дюймів і потужністю 600 Вт забезпечує високоякісне звучання, має стильний спортивний дизайн, розроблений спеціально для морських умов та оснащений світлодіодною підсвіткою - і все це за помірною ціною. Висока якість звуку на будь-якій гучності сезон за сезоном - незмінна риса морських акустичних систем від Fusion.
Створіть настрій, доповніть свою музику або влаштуйте вечірку на борту за допомогою світлодіодної підсвітки з великою кількістю доступних кольорів. Інноваційний напівпрозорий дифузор у динаміках спортивного стилю забезпечує яскраву, рівномірну LED-підсвітку у обраному вами кольорі, якою можна управляти за допомогою безпровідного пульта управління MS-RGBRC (продається окремо).
Сабвуфер Fusion XS-SL10SPGW має захист від впливу зовнішніх факторів IP65, відповідає стандарту True-Marine і розрахований на тривалий строк експлуатації. Будьте певні, що ваша акустична система від Fusion прослужить вам довгі роки.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Безпечна відстань до компаса | 370 см |
| ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ | IP65 |
| Глибина монтажного зазору | 11.3 см |
| Діаметр звукової котушки | 1.5" |
| Діаметр монтажного зазору | 22.3 см |
| Матеріал конуса | Поліпропілен з гумовим покриттям |
| Номінальний імпеданс | 4 Ома |
| ПОТУЖНІСТЬ | 120 Вт (RMS) / 600 Вт (пікова) |
| Рекомендована потужність підсилювача (RMS) | 40 - 300 Вт/Канал |
| Розміри, ДxВxШ(см.) | 27.4 см (діаметр) x 14.7 см (глибина) |
| Частота (kHz) | 30 Гц - 2 кГц |
| Чутливість | 87 dB (1 Вт / 1 м) |
- Цена: 11 675 ₴





